Skip links

Kurumsal

Biz Kimiz?

ÖZGEZER otomotiv Grubu, Kurucu ve Onursal Başkan Sustacı Yusuf GEZER ile 1977 yılında iş hayatına başlamıştır. 1979 yılında ilk yatırımlarını gerçekleştiren SUSTACI YUSUF, 1982 yılında dönemin tüm zorluklarına rağmen  kendi işini kurmuştur.

2006 yılına gelindiğinde bu kez ikinci nesilden Selçuk GEZER ile birlikte yatırımlarını artırma kararı alan firma baba-oğul ÖZGEZER OTOMOTİV firmasını kurarak 1000 m2 kapalı 1300 m2 açık alanda susta-makas aksamı dışında da hizmet verme gereği duyarak lastik sektörüne de adım atmışlardır.

2007 yılında PİRELLİ lastikleri yetkili satış ve servis hizmetimizi sonlandırıp müşterilerimizin de tavsiyeleri sonrasında dünya devi olan MICHELIN çatısı altına girmeye karar verdik. Böylece yine bölgenin tek MICHELIN yetkili satış ve servis noktası haline geldik.

2010 yılında yine müşterilerimizin tavsiye ve önerileri sonrasında hafif araç bakım hizmetlerinede başladık.2010-2013 yılları arasında hafif araç bakımları hizmetinde özel servis olarak devam ettik.

2013 yılına gelindiğinde Özgezer Otomotiv, lastik ve ilişkili hizmetlerde (binek, ağır vasıta, iş makinesi ve tarım)  Avrupa lideri, hafif araç bakımında ise hızla gelişen bir marka olan EUROMASTER/MICHELIN servis ağının bölgedeki tek franchise noktası haline gelmiştir.

2020 yılına gelindiğinde ise büyük yatırımlar ile bölgede tek dünyanın en büyük bağımsız otomobil servis ağı olan BOSCH CAR SERVICE’ın yetkili noktası haline gelmiştir.

Bosch mühendisliği ile geliştirilmiş arıza tespit cihazları, test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun Özgezer Otomotiv’den kusursuz hizmet alabilirsiniz.

800 bin+
ARAÇ BAKIMI
400 bin+
LASTİK İŞLEMİ
50
FARKLI İŞ ORTAĞI
217
KURUMSAL

Arabanızı koruyalım

Araçlarınız ile ilgili birçok hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimize ait detaylı bilgiyi ilgili sayfadan öğrenebilir, çevrimiçi randevu ile birlikte kolayca hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetleri İncele