Skip links

Bergama Araç Bakım Servisi

Araç marka ve modeli ayırt etmeksizin parça ve işçilik garantisi veren bergama araç bakım hizmeti ile yola güvenle devam edebilirsiniz. Düzenli olarak bakımı yapılan araçlar keyifli bir sürüş deneyimi sunar. Aynı zamanda aracın kullanım ömrü de artar. Orijinal parçalar ve profesyonel yaklaşım periyodik bakımlarda son derce önemlidir.

Bergama Periyodik Araç Bakım Hizmeti

Son teknoloji ile üretilen ​​​​​yeni nesil araçlarda en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Her ne kadar kaliteli ve teknolojik üretime sahip olsa da bu araçların da bir ömrü vardır. Araç üretiminde kullanılan parçalar zamanla aşınır ve performansını yitirir. Dolayısıyla marka ve modeli ayırt edilmeksizin tüm araçlar periyodik bakıma ihtiyaç duyar.

Bergama Periyodik Araç Bakımı Nedir?

Araçta zamanla aşınan parçaları tespit etmek için periyodik bakımların yapılması gerekiyor. Etkisini yitiren parçalar bazen dışarıdan anlaşılır bir tepki oluşturmaz. Ancak düzenli kontrolleri yapılan araçların mevcut ve olası arızaları erken dönemde tespit edilebilir. Özellikle kaza riskini en aza indirmek için periyodik bakım ve kontrollerin önemi yüksektir. Bunların yanı sıra düzenli bakım aracın yakıt tasarrufu etmesini de sağlar.

Bergama Araç Bakım Hizmetleri

Araç bakımı sırasında yapılan işlemler, marka ve modele göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca aracın kilometresi de bu işlemlere yön veren önemli bir faktördür.

Araç bakımında yapılan işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Motor yağı değişimi,
  • Hava filtresi değişimi,
  • Yağ filtresi değişimi,
  • Polen filtresi değişimi,
  • Triger kayışı değişimi,
  • Fren mekanizması kontrolü ve yenilenmesi,

Araç bakım hizmeti genellikle aracın motor aksamında gerçekleştirilir. Check-up ile aracın sorunları da tespit edilerek gerekli onarımlar yapılır.

Bergama Araç Bakım Hizmeti Olmazsa Ne Olur?

​​​​​​Araç fiyatlarının el yaktığı bu dönemlerde yüksek bütçeler ayırarak aldığınız aracın periyodik bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Bu bakımlar öncelikle sürüş güvenliği sağlıyor. Hem sürücünün hem de yolcuların konforu için bakımların profesyonel olarak yapılması önem arz ediyor. Ayrıca bakımlar ileride çıkabilecek daha büyük arızaların önüne geçiyor.

Bergama Araç Bakım Servisi Ücreti Ne Kadar?

Araç bakım ücreti aracın markasına, modeline ve ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Aracın kilometresi, kullanım koşulları ve bakım sonrası tespit edilen arızalar da fiyat belirlemede kriter olarak değerlendiriliyor. Ücret hakkında detaylı bilgi edinmek için 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.