Skip links

Bergama Yağ Bakımı Programımız

Araç bakımı ve tamiratı işlemleri günümüz şartlarında her aracın hayati sorunudur. Tamiri yapılamayan, servisi olmayan ve yedek parçası olmayan araç markaları yok olmaya mahkumdur. Bir aracın piyasada değeri servis hizmetiyle ölçülür. Bergama yağ bakımı konusu dahil olmak üzere diğer bütün konularda servis çözümleri önem arz eder.

 

Yağ bakım işlemleri düzenli kontrol edilmesi gereken en önemli konusudur. Aracın bakım işlemlerinde ilk sırayı her zaman yağ bakımı alır. Yağ kaçağı veya yağ yakma durumunda motor arızalanabilir. Bazı durumlarda motor yangınları meydana gelir. Bu nedenle yağ konusu ihmal edilmemelidir. Bergama yağ bakımı için her zaman için ziyaret edebilirsiniz.

Bergama Oto Yağ Çeşitleri

Motor yağları dizel ve benzinli araçlarda farklı özelliklere sahiptir ve farklı numaralandırılır. Benzinli araçlarda 10/40 motor yağı kullanılıyor. LPG’li araçlar da aynı şekilde bu yağı kullanır. Dizellerde ise 5/30 kullanılmaktadır. 15/40 benzin, dizel ve Lpg’li araçlarda kullanılabilir. Yağ değişim işlemlerinde yanılmamak için Bergama yağ bakımı konusunda uzman servisimizden yardım alabilirsiniz.

 

Motor yağı değişim işlemi kilometreye göre gerçekleşir. Yani motor yağı eklendikten sonra kilometre yazılır ve 5000 ile 15000 kilometre arasında yağ değiştirilmelidir. Günlük yağın seviyesi kontrol edilmelidir ve seviyede ani değişme meydana geldiğinde servise gidilmelidir. Keçelerden veya kartelden kaçak olabilir.

Bergama Yağ Bakımı Oto Servis Çözümleri

Servis hizmetlerinde profesyonel elemanlarla yoluna devam eden şirket elemanlarımız lastik değişiminin yanı sıra yağ bakımı ve diğer bütün kategorilerde çözüm üretmeye devam ediyor. Bütün araçların bakım işlemi ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Servis hizmetlerinde yöntem önemlidir ve yöntemin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi uzmanlık ister. Bu kategoride uzman bir firmanın tercih edilmesi yağ bakım işlemini tam anlamı ile çözecektir. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz yıllardır pratik servis hizmetimizden faydalanıyor. Yeni nesil araç modellerinden eski model araçlara kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. İstediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz ve yağ bakım işlemi için bilgi alabilirsiniz. Aracınızın yağı değişecekse zaman kaybetmeyin ve en kısa sürede yağını değiştirerek trafiğe çıkın.