Skip links

Bergama Araba Servisi

Araba servis hizmeti veren firmalar aracın durumunu düzenli olarak kontrol eder. Genel durumu, klima, aşınma, fren, lastik, sıvılar, döşeme ve arıza tespit/onarım hususları profesyonel eller tarafından değerlendirilmelidir. Her marka ve model araca aynı değerlendirmeyle yaklaşmak doğru olmaz. Tamir, bakım ve onarım işlemleri aracın markasına ve modeline göre değişiklik gösterir.

Bergama Araba Servisi Neler Yapıyor?

Bir araç servisinde olması gereken tüm yetkiler Bergama araba servis hizmetinde bulunuyor. Tüm araçların mekanik ve elektronik aksamını yakından tanıyan ustalar arıza tespiti, onarımı ve bakımlar konusunda profesyonel destek sağlıyor.

Bergama araba servisinin sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Klima bakımı
  • Motor yağ değişimi
  • Hasar onarımı
  • Araç Bakımı

Araçların yıllık ve periyodik bakımlarını üstlenen servis garantili ve güvenilir hizmet sunuyor. Arıza tespiti halinde gerekli onarımlar yapılarak en kısa sürede araç teslim ediliyor.

Bergama Araç Servisi Hizmeti Ne Kadar Sürüyor?

Eksiksiz bir servis hizmeti arabanın ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Aracın ana parçalarını kontrol eden ve kapsamlı bir tarama yapan servis hizmeti ortalama 1 ila 1.5 saatte tamamlanır. Yılda iki kere yapılan kontrollerde bakım daha kısa sürede tamamlanırken kilometresi yüksek araçlarda işlem biraz daha uzun sürebiliyor. Bununla birlikte aracın arıza durumu da süreci yakından ilgilendiriyor.

Bergama Araç Servisi Ne Sıklıkla Ziyaret Edilmeli?

Aracın bakımını ne sıklıkla yaptırmak gerektiği çeşitli faktörlere bağlıdır. Arabanın yaşı, markası, modeli, kullanım şartları, kilometresi gibi kriterler baz alınarak üretici tavsiyesine göre hareket edilir. Aracın kılavuzunda üreticinin önerdiği servis sıklığına dikkat edilmeli. Eğer araç henüz çok yeni ise gösterge tablosu baz alınabilir.

Bergama Araç Servis Ücretleri

Servis ücreti aracın gereksinimine göre farklılık gösterir. Aynı bakım işlemleri veya arızalar marka ve modellere göre farklı ücretlendirilir. İşçilik, yedek parça, yağ değişimi, bakım ve onarımlar masraf kalemleri arasında yer alır. Bergama araç servis ücretleri konusunda daha detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Hizmet alacağınız kalemlere göre en uygun servis olanağından yararlanabilirsiniz.