Skip links

Bergama Periyodik Bakım

Periyodik bakım aracınızın sağlığı açısından pek çok önemli noktayı tespit ve müdahalesini kolaylaştıran bir işlemdir. Bergama periyodik bakım için güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli araç sahiplerinin yanındayız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Periyodik Bakımın Önemi Nedir ?

Periyodik bakım motorlu araçlar için belli aralıklarla yapılması gereken bir işlemdir. Aracın performans ve konforunu maksimum düzeyde tutmak için aracın bakımları zamanında ve eksiksiz yapılmalıdır.

Yapılan periyodik bakımın amacı ; aracın performasyonunu mümkün olan en üst düzeyde tutmak, ileride ciddi problemlere yol açabilecek durumları ortadan kaldırmak, yapacağınız yolculukları daha güvenli bir hale getirmek ve aracı kanunların uygun gördüğü şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Araç bakımları ikiye ayrılmaktadır bunlar periyodik bakım ve ağır bakımdır. Periyodik bakımlar aracın problemsiz çalışması için filtre, yağ değişimi gibi basit işlemleri kapsar. Ağır bakımda ise fren balatası gibi ağır işçilikleri kapsar. Aracınızdan tam verim almak istiyorsanız periyodik bakımlar aksatmadan yaptırmanız önerilir.

Bergama periyodik bakım hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Periyodik Bakım Ne İşe Yarar ?

Aracınızla konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız ve aracınızı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız periyodik bakımları aksatma malısınız.

Periyodik bakım sizin ve aracınız için şu imkanları sağlar ;

  • Riskleri Ortadan Kaldırır ; otomobilinize yapacağınız periyodik bakım olası arızalanmaları ve buna bağlı olarak maddi kaybın önüne geçer.
  • Aracın Performansını Arttırır ; Aracın düzenli olarak periyodik bakımının yapılması yakıt tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur.
  • Daha Güvenli Bir Sürüş ; Arabanızın performansına direkt katkı sağlayacak bakımlar seyahatinizin daha güvenli bir hal almasını ve motor ömrünü uzatmasını sağlar.
  • Daha Uzun Sürüş Deneyimi ; Yapılan periyodik bakım ve zamanında müdahale ile çok daha uzun süre kaliteli performansla kullanabilirsiniz.
  • Çevreyi Koruyabilirsiniz ; Aracınızın çevreyi kirletme olasılığını periyodik bakımlarla daha aza indirebilirsiniz. Gerekli bakımları yapılmamış araçların havayı ve çevreyi daha hızlı kirlettiği tespit edilmiştir. Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar kullanımdan kaynaklı çevreye verilen hasarı minimuma indirir.