Skip links

Yağ Değişimi Ve Önemi

Demir aksamının rahat bir şekilde hareket edebilmesi yağlama yöntemine ihtiyaç duyar. Yağlanmayan demir aksamı zamanla şıkışır ve zorlandıkça deforme olmaya başlar. Motor sistemi de aynı bu şekilde yağlanmadığı zaman zorlanır ve ısınır. Aşınma artar parçalar deforme olur. Yağlama ihmal edildiği zaman yanma meydana gelebilir. Yağ değişimi Bergama ekibimiz her türlü araç için özel bakım seçeneği sunuyor.

 

Lastik değişimi, yol yardımı ve yağ değişimi konularında uzman ekibimizle günün her saatinde müşterilerimiz için çözüm üretmeye devam ediyoruz. Bakımlı bir araç için yıllık bakım işleminin yapılması ve takip edilmesi gerekiyor. Motor yağı 5 ile 10 bin kilometrede bir yapılması gerekiyor. Şanzıman yağ değişimi ise 60 bin ile 160 bin kilometrede bir yapılması gerekiyor. Her ne kadar kilometre takibi yapılsa da zaman zaman motor yağını ölçek çubuk kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda yağ keçesinden veya başka bir nedenle yağ sızıntısı olabilir.

Yağ Değişimi Profesyonel Çözüm

Bakım işlemlerinde servis çözümleri önemlidir. Servis konusunda her zaman deneyimli elemanların tercih edilmesi, kaliteli hizmetin ilk şartıdır. Ekibimizde hizmet veren bütün elemanlar pratik çözüm üreten deneyimli personellerden oluşuyor. Gün içerisinde bütün müşterilerimiz için yağ değişimi Bergama çözümleri sunuyoruz.

Güncel, etkili ve aynı zamanda güvenli lastik ve yağ servis çözümleri dört mevsim devam ediyor. Yağ değişimi Bergama ekibimizle her zaman için aracınız trafiğe güvenle çıkabilir. Bakım işlemlerinde her hangi bir sorun çıkmaması için ekibimiz aracın marka ve modelini dikkatli bir şekilde analiz ediyor. Ayrıca aracın motor ve şanzıman özelliğine uygun yağın tercih işlemi de dikkat isteyen bir konudur. Lastik değişiminde de yine aracın marka, model ve motor özellikleri dikkate alınıyor. Kısa sürede aracınızın ihtiyaç duyduğu bakım işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Yağ Değişimi Müşteri Hizmetleri

Şirketimizin müşteri hizmetleri gün içerisinde talepleri değerlendirerek çözüm üretiyor. Motor yağının değişmesi işleminde ekibimiz güncel seçenekleri tercih ediyor. Gün içerisinde bizi arayın ve hizmet programımızdan faydalanın. Ayrıca yol yardım seçeneklerimiz de hizmet detayları içerisinde yer alıyor.