Skip links

Bergama Araç Tamiri Nasıl Yapılır?

Alınan her ürün gibi kullanım şartlarının değişkenliği doğrultusunda trafiğe çıkan araçlarda da zaman zaman işlevsel bozukluklar görülür ve bakım onarım için oto tamircilerinden destek alınır. Bu hizmeti İzmir Bergama sınırları içerisinde yapan ve çevre illere de destek olan Bergama oto tamir araçların hastanesi niteliğindedir.

Oto Araç Arızaları Nelerdir

Maliyeti yüksek olan ihtiyaçlar arasında yer alan araçlar bazen ekmek teknesi bazen ise ayağı yerden kesmek için alınır. Amacı ne olursa olsun fabrikadan teslim alındığı andan itibaren veya 2. el olarak alınmış ise her mevsim yılda en az bir kere oto tamircisi ziyaret edilir. Nedeni bilinen veya bilinmeyen durumlarda Bergama oto tamir hizmeti almak için gelen müşterilerin şikayetleri

  • Araç bakım zamanı
  • Yolda bıraktığı
  • Motor sorunları
  • Lastik değişimi
  • Malzeme değişimi
  • Fren, direksiyon vs
  • Aydınlatma ve ikazlar
  • Araç içi ve dış temizliği
  • Egzoz sorunları

Gibi daha pek çok konuda oluyor.

Periyodik Bakım

Oto tamircisi yetkililerinin sunduğu çalışmalar arasında yer alan araç periyodik bakımları yine onların ön görüsü kapsamında düzenli yapılmalıdır. Aksi halde beklenmeyen bir anda araç arızası yaşanabilir, yolda kalabilir ya da ölüme sebebiyet verilebilir. Yılda en az 2 defa periyodik bakım öneren firma araçların a’dan z’ye periyodik bakımlarını da yapıyor

Teknik Ekip Ve Ekipman

Trafikte kayıtlı olan ve sürekli hareket halinde olan araçların çokluğu göz önüne alınırsa firma bu alanda gerek yolda kalan araçlara gerek ise atölyeye gelen müşterilere her türlü desteği sunuyor. Yeteri kadar teknik ekip ve teçhizata sahip olan Bergama oto tamir atölyesi sizi yolda bırakmaz. Araç bakım ve tamirinde gerekli teknolojik ve manuel ekipmana sahip olan firma bilgi ve deneyimi ile çözüm odaklı çalışır.

Dizel veya Benzinli Araç Bakımı

Araçların cinsi, modeli, yaşı gibi özellikleri dışında aracın benzinli ya da dizel yakıt dahil her türlü araç için 7/24 hizmet veriyor.

Ücretlendirme

Güvenilir ve alanında profesyonel destek sunulan Bergama oto tamir atölyesi gerek değişimi yapılan ürünler ve gerek ise yapılan tamir ve bakım işlemleri için prosedürlerin belirlediği ölçüde ücretlendirme yapar. Ayrıca detaylar hakkında firmadan bilgi almak mümkün olmaktadır.