Skip links

Bergama Lastik Bakım Hizmeti

Araç dünyasında lastikler ulaşımın güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan oto parçasıdır. Ayrıca yol tutuşunun sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ve fren fonksiyonunun tam olarak gerçekleşmesi bu kategoride öne çıkan önemli konulardır. Bergama lastik tamircisi ekibimiz lastikleri tek tek inceler ve değişmesi gerekenleri kısa sürede değiştirir.

 

Araç dünyasında kışa girerken veya yaz aylarına girerken araç kışlık bakımının yapılması gerekir. Kışlık lastikler özellikle kış aylarında aracın kaymasını önler. Kışlık modellerin üzerinde kar tanesi işareti bulunur. Bu modellerde kanallar daha derindin ve yol tutuşu daha fazladır. Soğuk ve dondurucu havanın oluşturduğu olumsuz etkiye göre tasarlanmıştır. Bergama lastik tamircisi istediğiniz zaman zarfında araç lastiklerinizi değiştiriyor ve sizi kışa hazırlıyor.

Bergama Dört Mevsim Lastikler

Yazlık modeller kışlık modellere nazaran daha farklı özelliklere sahiptir. Yazlık lastik modelleri sıcağa karşı daha dayanıklıdır. Yol tutuşu sıcak havaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yağmur kanalları lastiğin yüzeyinde su kalmayacak şekilde tasarlanmıştır. Yaza girmeden önce kışlık lastiklerinizi değiştirmelisiniz ve yazlık modelleri satın almalısınız.

 

Firmamızın deneyimli personel ekibi, bütün araçlar için özel lastik servis çözümleri sunuyor. Dört lastiği de sorunsuz bir şekilde değiştiriyoruz. Jant, iç lastik, patlak ve hava takviyesi gibi konularda da çözüm üretiyoruz.

Bergama Lastik Havası Nasıl Olmalıdır?

Araç lastiklerinde hava derecesi farklıdır. Otomobil binek türü araçlarda lastikler 32-35 inç arasında olmalıdır. Yük olursa bu durumda yükün ağırlığı arkada ise arka lastikler bir iki inç, yük önde ise ön lastikler 1-2 inç fazla olmalıdır. Ölçüm soğukken yapılmalıdır. Yani yoldan gelen bir araç kırk beş dakika beklemelidir.

 

Firmamızın Bergama lastik tamircisi elemanlarımız lastik değişimi ve tamir işleminin yanı sıra hava basınç test işlemi de gerçekleştiriyor. Her türlü aracın lastiğini kontrol ediyoruz ve değiştiriyoruz. Yol yardım kategorisinde pratik çözüm seçeneğine sahip şirketimiz zamana karşı yarışıyor ve bütün müşteriler için hizmet kalitesini artırıyor.  Hizmet kalitesi, verilen hizmetin ve kullanılan yöntemin özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Şirketimizin lastik ve yağ bakımı servis hizmetleri güncel yöntemlerle ve profesyonel ekiple gerçekleşiyor.